Mar 09

Zarabianie w Internecie To Ściema?

W internecie nie da się zarabiać, to ściema. Może da się dorobić do pensji ale żeby utrzymywać się tylko z internetu? Przecież to niemożliwe. Okazuje się jednak że jest możliwe nie tylko utrzymywanie się z internetu ale też życie na takim poziomie który na przeciętnym etacie byłby po prostu niemożliwy. W internecie da się zarabiać ogromne pieniądze – zależy to tylko od Twojej kreatywności oraz systematycznej pracy.

Czy suma 3-4 tys zł z internetu wydaje Ci się interesująca. Mniej więcej tyle właśnie wyciągam z internetu. Dziennie. Tak, to nie błąd. Moje dniówki z biznesów internetowych to właśnie kilka tysięcy złotych. W ciągu miesiąca zarabiam brutto ok. 100.000 zł minus oczywiście podatek.

Pokazuję od prawie dwóch lat na swoim facebooku jak zaczynałem zarabiać przez internet i jak bardzo zmieniło się dzięki temu moje życie. Obecnie jeżdżę na wakacje średnio raz w miesiącu gdzie często pokazuję jak wydaję na zakupy więcej niż kosztowała sama wycieczka. Robię to nie tylko dlatego że lubię zakupy ale przede wszystkim po to żeby Ci pokazać że da się zarabiać przez internet takie pieniądze żeby nie szkoda było wydać kilku tysięcy na zakupy.