Maj 24

Wizyta w siedzibie FutureNet

Czasem jestem pytany dlaczego uważam że FutureNet i jego program RevShare FutureAdPro jest jednym z najlepszych w tej branży. Dla mnie ogromne znaczenie ma fakt, że jest to polska firma, z polskim systemem płatności. Dzięki temu osoby decydujące się na dołączenie nie muszą zakładać konta na procesorze płatniczym żeby wpłacić pieniądze a mogą to zrobić tradycyjnym przelewem lub wygodnie przez system szybkich płatności DotPay.

Firma ma też podstawy do tego aby funkcjonować długie lata, ponieważ zapleczem dla RevShare’u jest portal społecznościowy, na którym firma zarabia pieniądze ze sprzedaży reklam, którymi z kolei dzieli się z użytkownikami FutureAdPro.

Większość firm z tej branży jest dla użytkowników całkowicie anonimowa. W przypadku FutureNet jest zupełnie odwrotnie. Dzisiaj byłem wraz z przyjaciółmi zobaczyć na żywo jak wygląda siedziba firmy we Wrocławiu. I powiem jedno – robi wrażenie! To normalna firma, w której na wejściu wita Cię sekretarka a wszędzie widać zatrudnionych pracowników, którzy pracują nad tym aby biznes rozwijał się coraz szybciej.

Jeśli chcesz też zacząć zarabiać w branży reklamowej to kliknij tutaj i zapoznaj się z prezentacjami, z których dowiesz się szczegółów. Dołącz do naszego zespołu i napisz do mnie a pomogę Ci zacząć zarabiać w internecie.

Dodaj komentarz