QuickX – Dlaczego Wpłaciłem 5.000 USD Do Crypto Advice

W internecie znaleźć możemy wiele różnych biznesów pozwalających na generowanie bardzo fajnych dochodów. Część ma bardzo ambitne plany jednak nie zawsze udaje się je zrealizować. Inne z kolei mają już gotowe produkty, więc nie musimy czekać i wierzyć w to że coś będzie w przyszłości, tylko sprawdzić już teraz co firma ma do zaoferowania.

Tak właśnie jest w QuickX i powiązanym projekcie Crypto Advice. Mamy tu już 2 gotowe produkty – sprzętowy portfel kryptowalutowy oraz kartę prepaid do płatności kryptowalutami. To właśnie ten drugi produkt postanowiłem przetestować.

Jako że na tą chwilę karty mogą zamawiać jedynie osoby, które zainwestują min. 5.000$ w Crypto Advice, to właśnie tyle postanowiłem wpłacić. Najpierw kupiłem tokeny QCX, które następnie „zamroziłem” na rok w Crypto Advice. Dzięki temu będę zarabiał 7% miesięcznie na swoim depozycie a oprócz tego otrzymam kartę do kryptowalut.

Żeby zamówić kartę trzeba opłacić koszt przesyłki w kwocie 55$. Ja swoją kartę zamówiłem zaraz po zakupie pakietu za 5.000$ i jak tylko ją otrzymam, przetestuję ją i pokażę jak działa.