Sie 05

Procent Składany w FutureAdPro

Z pewnością słyszałeś powiedzenie że procent składany to ósmy cud świata. I faktycznie tak jest – osoby które wiedzą jak go wykorzystać do swoich celów potrafią zaprzęgnąć swoje pieniądze do ciężkiej pracy. Ci którzy tego nie rozumieją muszą ciężko pracować na swoje pieniądze i nigdy nie potrafią zgromadzić większego majątku.

Co procent składany ma wspólnego z FututreAdPro? Wiele osób słysząc że w FAPie możemy zarobić 20% w 4 miesiące patrzy na to jak na jednorazową inwestycję – wkładam 10.000 zł, po 4 miesiącach wypłacam 12.000 zł i zgarniam 2 tysiące zysku. Pomijam tu fakt że część naliczeń idzie na konto reklamowe czy matryce więc faktyczny zysk będzie mniejszy ale chcę Ci pokazać jak można tu właśnie wykorzystać procent składany.

Dzięki temu że naliczenia dostajemy codziennie, możemy dokupować kolejne paczki z naliczeń dzięki czemu podobnie jak na lokacie mamy do czynienia z procentem składanym. Jednak o ile w przypadku lokaty procent składany działa co roku to tutaj działa on codziennie. Zapraszam do obejrzenia poniższego video w którym pokazuję procent składany na przykładzie lokaty oraz FutureAdPro.