Mar 19

Pracujesz z Pasji Czy Dla Pieniędzy?

Mamy poniedziałek. Chyba najbardziej znienawidzony dzień przez większość ludzi. Jednak ja go uwielbiam! Uwielbiam ten dzień kiedy po weekendzie mogę w końcu iść do pracy i spełniać się zawodowo. Ludzie tego nie rozumieją bo nie mają pracy którą uwielbiają. W najlepszym przypadku mogą powiedzieć że ich praca jest OK. Większość osób niestety nienawidzi swojej pracy… A takich dla których praca jest pasją jest dosłownie garstka.

Ja na etacie przepracowałem w życiu pół roku robiąc coś co nie sprawiało mi przyjemności. Gdy nie pracowałem na etacie handlowałem na Allegro, inwestowałem w nieruchomości, promowałem przez internet różne produkty i usługi a teraz zajmuję się tylko trzema biznesami które widzisz w menu na górze tego bloga. Dla mnie codzienne aktywności zarobkowe są przyjemnością i nie wyobrażam sobie żebym kiedyś przestał pracować. Teraz mimo iż pasywnych dochodów mam już sporo to jednak ciągle pracuję bo jaram się tym co robię.

Przykładowo dziś przyniosłem z piwnicy green screen czyli zielone tło dzięki któremu mogę podmieniać sobie tła w moich filmikach na dowolne inne – zdjęcie, grafikę czy inne video. Musiałem sobie tylko przypomnieć jak obsługiwać iMovie na macbooku którym podmieniam tła i już wkrótce ruszam z nowymi filmikami. Poniżej możesz zobaczyć efekt użycia green screenu.