Plan Marketingowy Cloud Tokena

Zapraszam do zapoznania się z krótką prezentacją, w której przedstawiam najważniejsze elementy planu marketingowego Cloud Tokena. Podstawą żeby zarabiać z polecania jest to żeby samemu mieć depozyt w JARVIS AI minimum 500$. Jako że jest on w kryptowalucie a tym samym narażony jest na spadki, warto wpłacić trochę więcej żeby nie okazało się że przy chwilowym dołku wartość naszego depozytu spadnie poniżej 500$ a tym samym przestaniemy zarabiać z naszych poleconych.

Plan marketingowy jest prosty. Dostajemy 100% tego co zarobi nasz bezpośredni polecony, 50% z drugiego poziomu oraz 5% z poziomów 3-21. Żeby odblokować poziomy 2-15 trzeba zdobyć daną ilość bezpośrednich poleconych, którzy wejdą za min. 500$. Czyli przykładowo żeby odblokować 5 poziomów trzeba mieć 5 poleconych a 10 poziomów, 10 poleconych. Gdy pozyskamy 16tą osobę, odblokują nam się poziomy 16-21.

Kolejną opcją zarabiania są rangi C1, C2, C3, C4, C5, dzięki którym możemy zarabiać dodatkowe prowizje z naszego zespołu. Żeby zdobyć rangę C1 potrzebujemy mieć 200.000$ obrotu w naszym zespole, natomiast do wyższych rang potrzebujemy mieć 3 osoby na randze niższej niż my. Wszystko to dokładnie jest wyjaśnione w prezentacji.

Zyski z polecania otrzymujemy w tokenie CTO co moim zdaniem jest ogromnym plusem bo wszystko co teraz zarobimy może być dużo więcej warte już za kilka miesięcy. Dlatego warto teraz przycisnąć i zarobić jak najwięcej, żeby za kilka miesięcy mieć z tego dużo większe korzyści