Lut 15

MLM – Genialny Biznes Czy Piramida?

Opinie o biznesach typu MLM są skrajnie podzielone. Jedni uważają że to genialny biznes i nie wyobrażają sobie robienia czegokolwiek innego a drudzy twierdzą że to oszustwo, pranie mózgów i piramida finansowa. Prawda jak zwykle leży po środku. MLM sam w sobie faktycznie jest genialnym biznesem i najbardziej sprawiedliwym. Problemem są ludzie którzy promują go w niewłaściwy sposób.

Któż z nas nie zna sytuacji gdy znajomy którego nie widzieliśmy 10 lat nagle się odzywa z genialnym biznesem i nie chce zdradzać szczegółów tylko zaprasza na spotkanie. Często osoby takie są bardzo nachalne i uważają że ich rozwiązanie będzie dla Ciebie najlepsze a jeśli nie skorzystasz to przegrałeś życie.

MLM ma ogromną potęgę generowania na prawdę bardzo dużych dochodów jeśli tylko zrobić go dobrze. Problem w tym że wiele osób które działały nieprofesjonalnie skutecznie zniechęciły swoich znajomych do marketingu wielopoziomowego. Zapraszam do video w którym poznasz moje podejście do marketingu sieciowego i dowiesz się dlaczego to najlepszy biznes jaki znam.

Dodaj komentarz