Mining Express – Kopalnia Kryptowalut

Każdego dnia przybywa osób, które chciałyby zacząć zarabiać na wydobyciu kryptowalut i skorzystać z ich rosnącej popularności. Jednak dobra koparka to koszt rzędu kilkunastu tysięcy złotych i duże minusy jak np. hałas, wydzielane ciepło czy konieczność ciągłego monitorowania ich. Drugą kwestią pozostaje jaką kryptowalutę kopać żeby było to najbardziej opłacalne?

Te wszystkie problemy rozwiązuje kopalnia Mining Express która każdego dnia kopie kryptowalutę która najbardziej się opłaca a na koniec dnia sprzedaje ją i otrzymujesz naliczenia w bitcoinie. Zamiast kupować własną koparkę możesz po prostu kupić udziały w kopalni kryptowalut i zarabiać na ich wydobyciu bez towarzyszących temu problemów.

W internecie znaleźć można wiele kopalni, które oferują zyski z kopania kryptowalut. Jednak najczęściej oferują one kontrakty terminowe czyli nasz udział pracuje określoną liczbę dni czy miesięcy. Nie wiemy więc tak na prawdę ile zarobimy. W Mining Express nasz udział pracuje tak długo aż wypracuje 200% zysku w BTC. Co oznacza że kupując udział np. za 1.200$ (przy obecnym kursie to ok. 0.18 BTC), będzie on pracował tak długo aż wypracuje 0.36 BTC (a nie bitcoiny o wartości 2.400$!).

Zakupiony kontrakt zaczyna pracować już 3 dni po zakupie a nie po miesiącu jak ma to miejsce w większości kopalni. Zacząć zarabiać można już od 100$ bez żadnych opłat wstępnych. Długo analizowałem rynek i na chwilę obecną moim zdaniem to najciekawsza propozycja na pasywnym zarabianiu dzięki wydobyciu kryptowalut.

 

Aby zacząć zarabiać na wydobyciu kryptowalut w Mining Express wystarczy się zarejestrować i opłacić jeden z czterech kontraktów:

W zależności od tego jaki kontrakt wybierzesz, będziesz miał mniejsze lub większe możliwości zarobkowe. Pakiet 100$ daje jedynie zyski z wydobycia więc nie jest polecany dla osób które chcą zarabiać na polecaniu. Pakiety za 500, 1.200 i 20.000$ pozwalają na zarabianie z planu marketingowego. Moim zdaniem najbardziej optymalnym pakietem jest pakiet za 1.200$ i taki też wybrałem.

Ile można zarobić na polecaniu Mining Express?

W Mining Express mamy aż 6 bonusów w planie marketingowym oraz plan kariery. Możesz je znaleźć w prezentacji.  Na dniach szczegółowa prezentacja pojawi się także na moim blogu.

Kliknij i Zarejestruj Się TERAZ