Limit Zarobków Nie Istnieje!

Skąd masz w głowie limity ile możesz zarobić? Jak to jest że większość ludzi CHCE zarabiać MAŁO ?  Mnóstwo razy słyszałem jak ludzie mówią że ich marzeniem jest zarabiać 3, 5 czy 10 tys na miesiąc.

Dlaczego tak mało ⁉️ Dlaczego by nie zarabiać takich kwot np. tygodniowo? Albo dziennie?  Nie no, przecież tak się nie da. Skąd to wiem? „Nikt z moich znajomych tyle nie zarabia”…

Mówi się że jesteś średnią z 5 osób z którymi spędzasz najwiecej czasu. Więc jeśli Twoi znajomi zarabiają mało i ciagle tylko narzekają na swoją sytuację to nie licz na to że zainspirują Cię oni do osiągnięcia czegoś więcej.

Ja też kiedyś chciałem zarabiać 3 tys zł miesięcznie z internetu. Ale to był tylko cel pośredni który sobie podwyższałem po jego osiągnięciu. Bo jak myślę o pieniądzach to chcę MILIONY!

Kiedyś trudno mi było sobie wyobrazić takie zarobki. Ale jak zarabiasz najpierw tysiące, potem dziesiątki tysięcy a później setki tysięcy złotych miesięcznie to w pewnym momencie uświadamiasz sobie że nie ma rzeczy niemożliwych i że możesz osiągnąć dosłownie wszystko.

Kwestia tego co wkładasz sobie do głowy. Oglądając ciagle TV i narzekając ze znajomymi jak to jest źle raczej nie zmienisz swojego życia a jedynie utwierdzisz się w przekonaniu że życie jest ciężkie.

A życie wcale nie musi takie być! Ale komu by się chciało coś zmienić w swoim życiu. Zacząć czytać książki, poznawać osoby które osiągnęły to co Ty chciałbyś osiągnąć czy próbować nowych rzeczy? To za dużo roboty, nie ma na to czasu…