Kwi 04

Kwietniowe Nowości w DasCoin

W ostatnich dniach sporo wydarzyło się w projekcie DasCoin. Pierwszą kwestią jest zniesienie limitów przesyłania DasCoinów z licencji na HotWallet. Oznacza to że teraz wszystkie wydobyte DasCoiny możesz bez limitów sprzedać na giełdzie wewnętrznej.

Oczywistą konsekwencją zniesienia limitów jest spadek ceny. Wiele osób narzekało że weszły w projekt, przestały w niego wierzyć i nie mają się jak wycofać. Teraz jednym kliknięciem mogli sprzedać wszystkie swoje coiny co wiele osób uczyniło wychodząc ze stratą lub małym zyskiem. Chociaż nie jestem zadowolony ze spadku ceny to moim zdaniem to bardzo dobrze że osoby które nie chciały już być w projekcie mogły się z niego wycofać a DasCoiny przechodzą do rąk osób które mają większą wiarę w projekt.

Kolejnym krokiem milowym jest publikacja kodu źródłowego DasCoin na GitHub. Było to bardzo ważne jeśli chcemy żeby DasCoin trafił na giełdy zewnętrzne.

W ostatnich dniach obchodziliśmy też pierwszą rocznicę startu blockchaina DasCoina. W związku z tym NetLeaders przygotowało promocję aż 50% bonusowych cykli przy zakupie licencji do 8 kwietnia. Co ważne bonus nie jest tylko dla nowych osób ale dostaną go także osoby które kupowały licencję w ostatnich tygodniach. Szczegóły poniżej: