Jaka Cena Tokena AssetsPro Po Wejściu Na Giełdę?

Tokeny AssetsPro które obecnie możemy kupować na platformie Lucrias, będą w maju 2022 dostępne publicznie na giełdzie. Ile będzie taki token kosztował na wolnym rynku. Startujemy z ceną 3$ za sztukę, jednak to prawa popytu i podaży ustanowią cenę.

Z pewnością będzie wiele osób, które będą chciały zarobić na wzroście wartości tokena. Np. kupić teraz za ok 1$ i sprzedać później przykładowo za 3$. Co jednak w przypadku jeśli cena tokena spadnie po wejściu na giełdę?

Tutaj ten biznes jest tak przemyślany, że nie ważne czy cena pójdzie w górę czy w dół, udziałowcy i tak będą zadowoleni. Zastanawiasz się dlaczego? W AssetsPro mamy mechanizm, który za część zysków z wynajmu skupuje z giełdy tokeny wystawione przez ludzi a następnie je bezpowrotnie deaktywuje. Oznacza to że z czasem będzie coraz mniej tokenów a wartość firmy dzięki kolejnym inwestycjom będzie rosła.

Czyli wartość (nie cena!) pojedynczego tokena będzie rosła. Dlatego też prędzej czy później musi za tym podążyć też cena. Jednak tak na prawdę spadek ceny to bardzo dobra wiadomość dla wszystkich udziałowców bo oznacza to że więcej tokenów zostanie skupionych z rynku i zniknie bezpowrotnie.

Załóżmy że cena na giełdzie startuje od 3$ ale po kilku dniach spada na 0,5$. Oznacza to że firma skupi aż 6x więcej tokenów! Dlatego też mam szczerą nadzieję że cena przez pewien czas będzie spadała zamiast rosnąć bo długoterminowo przełoży się to na większe zyski.