Paź 01

Jak Zdobyć Poleconych i Zarabiać Więcej z Marketingu

Od kiedy tylko zacząłem działać w biznesach internetowych typu MLM to zawsze starałem się dawać swoim poleconym coś jeszcze poza swoją wiedzą i wsparciem. Od początku część swojej prowizji, którą dostawałem przeznaczałem na bonusy dla swoich ludzi. Na początku dawałem książki i matryce w FutureNet a później stwierdziłem że chcę dawać ludziom coś więcej i tak powstał mój program bonusowy, w którym dawałem ludziom iPada o wartości prawie 2.000 zł za jednorazowy zakup 300 AdPacków w FutureAdPro czy MacBooka o wartości prawie 4.000 zł za dojście do 1000 paczek.

Kolejnym krokiem było stworzenie programu wycieczek dla mojego zespołu połączonych ze szkoleniem z marketingu internetowego, na których mogli wypocząć, nauczyć się czegoś i wykorzystać niesamowitą scenerię do stworzenia swoich materiałów foto/video np. pod palmami. Kwalifikacje zrobiłem bardzo prostą, bo wystarczy mieć 500 własnych paczek lub 1000 paczek poleconych w 1 linii.

Oczywiście nie każdy będzie chciał lecieć na wycieczkę, jak i nie każdy będzie chciał sprzęt od Apple dlatego dałem możliwość wyboru, który z bonusów bardziej odpowiada moim poleconym. Do tej pory rozdałem już 5 iPadów i 1 MacBooka a na pierwszą wycieczkę leci nas w sumie 14 osób!

Dlaczego Warto Dawać Bonusy?

U mnie bonusy sprawdziły się rewelacyjnie a im fajniejsze daję nagrody tym więcej ludzi chce do mnie dołączać. Bo jeśli ktoś miałby wejść do kogoś od kogo nie dostanie nic a u kogoś innego może dostać komputer czy wycieczkę to nie trudno się domyśleć co wybierze.

Dlatego chciałbym Cię zachęcić do dawania bonusów dla swoich poleconych. Ja przeznaczam na to ok połowę swojej prowizji i nigdy nie żałowałem tej decyzji. Może się wydawać że zarobisz przez to o połowę mniej ale jeśli zobaczysz ile dzięki temu zyskasz nowych osób to może się okazać, że Twoje zarobki wzrosną kilkukrotnie!

Więcej o tym mówię na poniższym video: