Paź 16

Jak Zarobić Na Wakacjach 22.000 PLN

Większość osób mówiąc o zarabianiu na wakacjach ma na myśli pracę sezonową. Czyli wyjeżdżamy w jakieś miejsce, gdzie jest dużo turystów i szukamy tam pracy lub uruchamiamy jakiś mały biznes. Chciałbym Ci jednak pokazać na swoim przykładzie, że można inaczej. Od 2,5 roku działam w programie reklamowym FutureAdPro, gdzie kupujemy reklamę a firma dzieli się z nami swoimi zyskami. Więcej informacji znajdziesz w zakładce FutureAdPro.

Zarabiać możemy nie tylko na wkładzie własnym ale także na polecaniu. Ja jednak nigdy nie czułem się dobrze „wciskając” komuś coś dlatego mój marketing jest zupełnie inny. To tzw. „marketing odwrócony” czyli w skrócie – pokazuję co ja robię i na czym zarabiam, „chwalę się tym” a osoby zainteresowane same się do mnie zgłaszają bo też chcą zarabiać w ten sposób.

Kiedyś na wakacje jeździłem raz w roku, jednak gdy zacząłem mocno działać w internecie i zacząłem coraz lepiej zarabiać to latałem średnio raz w miesiącu na jakieś wczasy. Zauważyłem że im więcej podróżuję i im ciekawszy styl życia pokazuję, tym więcej osób widzi że nie jest to żadne oszustwo a realny sposób na zarobek i tym samym od dawna już na każdym z wyjazdów zarabiam więcej niż mnie on kosztował.

Tak też było podczas mojego ostatniego urlopu na Fuerteventurze, gdzie za samo wynajęcie mieszkania na 2 tygodnie przez AirBnb zapłaciłem ok. 3.000 zł, drugie tyle poszło na jedzenie i picie a trzecie tyle na zakupy. Łącznie przez 2 tygodnie razem z przelotem wydaliśmy jakieś 12.000 zł a w tym czasie z FutureAdPro wypłaciłem 22.000 zł.

Oczywiście to nie jest tak że nic nie pracowałem. W tym czasie robiłem zdjęcia, kręciłem video na YouTube czy wrzucałem posty na Facebooka. Ale dla mnie taka praca to bardziej przyjemność niż obowiązek. W końcu 10.000 zł i darmowe 2 tygodnie wakacji to chyba nie najgorszy wynik 😉