Jak Zarabiać Na Arbitrażu Kryptowalut

Na rynku mamy dostępnych wiele botów do zarabiania na tradingu czy arbitrażu kryptowalut. Wszystkie one mają swoje plusy i minusy. W ostatnim czasie przetestowałem 3 takie rozwiązania.

Pierwszym z nich był bot BCTrader od BitClubu za który zapłaciłem 1.000$ i niestety w pierwszym miesiącu stracił mi 25% kapitału. Oczywiście nie twierdzę że nie ma w tym mojej winy, być może po prostu nie potrafiłem obsługiwać bota. Ale nie każdy chce poświęcać długie godziny na inwestowanie, ja np. szukałem bardziej narzędzia które pozwoli mi w szybki i łatwy sposób zarabiać na kryptowalutach, więc po tej stracie odpuściłem temat.

Kolejną aplikacją którą testowałem był STS czyli aplikacja do zarabiania na arbitrażu za którą również zapłaciłem 1.000$. Tutaj wszystko wyglądało bardzo dobrze bo na początku często wchodziły transakcje i zapowiadało się że tak będzie dalej. Jednak po jakimś czasie ilość transakcji drastycznie zmalała i nie potrafiłem nic z tym zrobić.

Druga sprawa to żeby zarabiać w ten sposób, założyłem sobie konta na 7 giełdach kryptowalut i na każdą z nich wpłaciłem różne kryptowaluty, żeby arbitraż miał się czym dokonywać. Tutaj wszystkiego musiałem pilnować sam. Plusem było bezpieczeństwo środków bo wszystkie kryptowaluty były na moich kontach giełdowych a aplikacja łączyła się z nimi jedynie poprzez API.

Od jakiegoś czasu testuję kolejne rozwiązanie, które okazało się dla mnie strzałem w dziesiątkę. Mówię o portfelu kryptowalutowym Cloud Token z możliwością zarabiania na arbitrażu dzięki JARVIS AI. Zasadniczym plusem jest to że nie mamy tu żadnych kosztów bota, nie musimy się na niczym znać a jedynie przesyłamy nasze środki do projektu i codziennie dostajemy zyski z arbitrażu.

Co jednak dla mnie ma ogromne znaczenie, zysków nie dostajemy w danej kryptowalucie którą wpłaciliśmy a w tokenie CTO, który moim zdaniem ma ogromny potencjał wzrostu. W ciągu ostatniego miesiąca jego cena skoczyła aż o 40% a to raczej dopiero początek.

Dlatego właśnie nie mam zamiaru sprzedawać swoich tokenów, tylko je kumulować. Sprzedawać chcę tylko część co jakiś czas i to tylko po to żeby środki te wrzucić znów w arbitraż by każdego dnia znów zarabiać jeszcze więcej.