Kwi 05

Jak Zarabiać Na Arbitażu

W teorii zarabianie na arbitrażu kryptowalut jest bardzo proste. Wystarczy sprzedać nasze kryptowaluty na giełdzie gdzie cena jest najwyższa i odkupić je na giełdzie gdzie cena jest najniższa. Wtedy nadal będziemy mieć tyle samo kryptowalut ile mieliśmy ale różnica w kursie będzie naszym zyskiem. Ile w ten sposób można zarobić? Od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Jednak jeśli mielibyśmy cały dzień siedzieć przed komputerem i śledzić kursy różnych kryptowalut to byłoby to zajęcie na pełen etat. Można jednak zrobić to dużo łatwiej korzystając z aplikacji do arbitrażu, która za nas wyszukuje okazje i w naszym imieniu dokonuje transakcji.

Przy tym jest w pełni bezpieczna bo nie podajemy nigdzie naszego loginu ani hasła a jedynie dajemy aplikacji dostęp przez tzw. API. Aplikacja ma prawo tylko kupować i sprzedawać kryptowaluty ale nie ma możliwości wypłacenia naszych środków z giełdy.

Ile w ten sposób można zarobić?  Ja w ciągu nieco ponad miesiąca zarobiłem ponad 140$ obracając kapitałem 3.800$. Dla jednych to dużo, dla innych mało ale ja sam ciągle się dopiero uczę tej aplikacji. Gdy opanuję ją w 100% a do tego zaczną się większe ruchy na giełdach kryptowalut to z pewnością ten wynik będzie znacznie lepszy.

Biorąc pod uwagę jak bezpieczna jest to forma zarabiania i to że cały czas masz kontrolę nad swoimi środkami, uważam że jest to obecnie jedna z lepszych możliwości zarabiania na kryptowalutach. Więcej informacji o tej aplikacji znajdziesz z zakładce STS.