Jak Zarabiać 3.000 PLN Miesięcznie Przez Internet

W tym wpisie pokażę Ci prosty sposób jak zarabiać 3 tysiące złotych miesięcznie całkowicie przez internet. Jest to na ten moment moim zdaniem najprostszy sposób na duży zarobek z internetu. Chodzi konkretnie o portfel kryptowalutowy Cloud Token z możliwością zarabiania ok 10% miesięcznie na arbitrażu.

W praktyce oznacza to że wpłacając np. 30.000 zł, możesz miesięcznie wyciągać z projektu ok. 3.000 zł. Jednak naliczenia nie dostajemy w kryptowalucie, którą zlecamy do arbitrażu a w tokenie CTO czyli Cloud Token. Jest to o tyle genialne rozwiązanie, że poza zyskiem z arbitrażu możemy też zarabiać na wzroście wartości tokena.

Gdy projekt ruszał to token był warty 30 centów. Dziś, po miesiącu jest to już ponad 40 centów co oznacza wzrost o ponad 30%! Czyli przykładowo jeśli miesiąc temu zarobiłeś z arbitrażu 3.000 zł to po miesiącu masz już 4.000 zł! A moim zdaniem to dopiero początek i dopiero w najbliższych miesiącach zobaczymy potencjał Cloud Tokena.

Oczywiście wpłacić możesz mniej lub więcej niż 30.000 zł ale najwięcej osób które chciałyby zacząć zarabiać przez internet celują właśnie w kwotę 3 tysiące złotych czyli chciałyby mieć taką drugą wypłatę z internetu. Jeśli dysponujesz większymi środkami lub chcesz też polecać ten projekt to profity z tego mogą być ogromne.

Ja sam zacząłem od kwoty 0.15 BTC (ok. 5.000 zł) i gdy zobaczyłem jak to wszystko działa to dopłaciłem jeszcze jednego bitcoina czyli ponad 30.000 zł. Dzięki temu teraz zarabiam z samego arbitrażu bez polecania ok 3.000 zł miesięcznie.

Nie sprzedaję jednak tokenów bo wierzę mocno w to, że za kilka miesięcy będą one warte dużo więcej i dopiero wtedy gdy zysk będzie mnie satysfakcjonował to sprzedam tokeny CTO. Jeśli chcesz też zarabiać w ten sposób to pobierz swój Cloud Token Wallet.