Mar 12

Jak Nie Przejmować Się Opinią Innych

Wiem że wiele osób ma z tym problem i ja też kiedyś miałem – jak nie przejmować się opinią innych osób nagrywając video w miejscu publicznym. Jeśli kiedyś nagrywałeś siebie telefonem przy innych osobach to z pewnością wiesz jak dziwnie ludzie na to patrzą. Dla wielu osób jest to spora blokada przed rozpoczęciem swoich działań marketingowych.

Ja wypracowałem sobie taki sposób jak zaczynałem że wyobrażałem sobie ile będę zarabiać w internecie dzięki temu że będę nagrywał takie video a ile zarabiają osoby które mnie mijają. Wyobraź sobie że za nagranie 5 minutowego filmiku w miejscu publicznym ktoś dałby Ci 1.000 zł. Czy wtedy nadal przejmowałbyś się co ludzie o Tobie pomyślą? Czy może miałbyś to w dupie bo tysiąc złotych za 5-cio minutowe video to fajna stawka.

Oczywiście na początku nie będziesz tyle zarabiał z internetu ale weź pod uwagę że każde video które teraz wrzucisz na YouTube będzie na Ciebie pracowało latami. Jak zaczynałem zarabiać w internecie to przez pierwsze miesiące zarabiałem po kilkaset złotych miesięcznie więc każde nagrane video zarabiało dla mnie od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych. Obecnie każdy filmik to dla mnie ok 1.000 zł.

Oczywiście ciężko jest to przeliczyć bo nie zarabiam bezpośrednio na publikowaniu video a dzięki filmikom przyciągam do siebie nowe osoby z których mam prowizję gdy dołączą do biznesów w których działam. Jednak myślę że stawka 1.000 zł za 1 video nie jest wcale przesadzona.