Mar 10

Inwestowanie Na Giełdzie To Stres. Lepiej Bezpiecznie Kopać Kryptowaluty Długoterminowo

Portfel Club Coin

Większość ludzi chciałaby zarabiać na kryptowalutach nikomu o tym nie mówiąc. Kupić taniej, sprzedać drożej. Im szybciej tym lepiej. Do tego obowiązkowo uniknąć podatku. Do inwestowania na giełdzie w ten sposób trzeba mieć jednak mocne nerwy. Póki wszystko idzie w górę to cieszysz się że zarabiasz chociaż zysk tak na prawdę jest tylko na papierze póki jego nie zrealizujesz czyli nie sprzedasz danej kryptowaluty.

Gdy wszystko idzie do góry każdy jest ekspertem i mówi jak łatwo jest zarabiać. Problemy pojawiają się wtedy gdy kryptowaluta którą kupiliśmy zaczyna spadać. Wtedy pojawia się pierwszy stres. Ale myślisz sobie że to chwilowy spadek i przeczekasz to. Mijają kolejne tygodnia a Twoja inwestycja zamiast rosnąć, topnieje z dnia na dzień. Później zaczynają pojawiać się myśli „a co jeśli już nigdy się nie odbije?”. Wtedy zaczynasz myśleć po jakiej cenie sprzedać coiny żeby zminimalizować straty.

Najczęściej gdy już sprzedasz kryptowalutę którą kupiłeś, niedługo potem zaczyna ona rosnąć. Też tak często miałem 😉 Podstawowa zasada mówi żeby działać na odwrót – kupować gdy kurs spada i ludzie się wyprzedają a sprzedawać gdy kurs rośnie i wszyscy są w optymistycznych nastrojach. Jednak zamiast przejmować się aktualnym kursem jest dużo lepszy sposób. To kopanie kryptowalut.

Zamiast kupić bitcoina czy innego altcoina i czekać aż jego kurs wzrośnie, lepiej zainwestować w wydobycie, np. w BitClub Network. Wtedy kurs na dzień dzisiejszy mało Cię interesuje bo każdego dnia zarabiasz z wydobycia i kumulujesz swoje coiny. Nie masz też potrzeby codziennego sprawdzania blockfolio bo to inwestycja na kilka lat a nie kilka dni czy tygodni.

Jeśli działasz w BitClub Network to warto też zainteresować się ich kryptowalutą czyli ClubCoinem. Ja mocno wierzę w ten projekt i co jakiś czas dokupują coiny, tym bardziej że trzymając Club Coin na dedykowanym portfelu zarabiamy na stakowaniu czyli potwiedzaniu transakcji w cieci ClubCoin.

Korzystając z wczorajszych spadków kursu CC, dokupiłem ponad 4.000 sztuk i mam ich obecnie na portfelu już ponad 10.000. Sporo też zainwestowałem w wydobycie bitcoina poprzez udziały w kopalni BitClub kupując pule miningowe. Kupuję też pule GPU na wydobycie ETH, ETC, Monero czy Zcash. Do tej pory kupiłem już puli za ok. 180.000 PLN i przymierzam się do kolejnych zakupów. Jeśli też chcesz zarabiać na wydobyciu kryptowalut to zapraszam Cię do zapoznania się z ofertą BitClubu.