Mar 03

Ile Wykopały Mi Pule GPU w BitClub Network Przez 250 Dni

Ile kopią pule GPU w BitClubie? Co bardziej się opłaca – pule na wydobycie bitcoina czy na inne kryptowaluty (altcoiny)? Często dostawałem pytania o kopanie altcoinów w BitClubie dlatego nagrałem krótkie podsumowanie ile wykopały mi pule GPU przez 250 dni.

Przez 250 dni zwróciła mi się ok. połowa kwoty włożonej w zakup puli GPU. Niedawno dokupiłem pakiet Founder GPU czyli 5 puli wydobywczych ale nie mam tam za bardzo co pokazać po pracują dopiero kilka dni. Jeśli zastanawiasz się nad pakietem Founder to warto zwrócić uwagę na to że kupując pule po jednej, możemy na każdej z nich kopać inną kryptowalutę. Natomiast kupując jednorazowo pulę Founder za 5.000$ mamy moc pięciu puli ale możemy na niej ustawić tylko jedną kryptowalutę.

Którą kryptowalutę najbardziej opłaca się kopać w BitClubie? Na to pytanie ciężko jest odpowiedzieć bo o ile łatwo sprawdzić naliczenia na poszczególnych kryptowalutach to nie jesteśmy w stanie przewidzieć jej kursu czyli tego ile wykopane monety będą warte. Na tą chwilę najbardziej opłaca się kopać Monero i ETH ale w każdej chwili może się to zmienić więc najlepiej kopać tą kryptowalutę w którą najbardziej wierzysz.