Cze 10

FutureAdPro – Ile Można Zarobić

Zainteresowanie FutureAdPro czyli platformą reklamową FutureNet z miesiąca na miesiąc jest coraz większe. Ciężko się temu dziwić skoro oglądając tu zaledwie 10 reklam dziennie innych użytkowników możemy w ciągu nieco ponad roku podwoić nasz wkład finansowy. Czyli przykładowo kupując paczek reklamowych za 50.000 zł, po nieco ponad roku będziemy mogli wypłacić ok 100.000 zł. Zacząć można oczywiście z mniejszą kwotą, np. 1000 zł tylko pytanie czy chcesz przez rok klikać reklamy i zarobić w tym czasie tylko 1000 zł…

Kupując AdPacki w FutureAdPro (FAP) dostajemy 800 wyświetleń reklamy naszej strony internetowej co dzięki codziennym naliczeniom sprawia że nie tylko reklamę mamy za darmo to jeszcze na niej zarabiamy! No dobrze ale jaki firma ma w tym interes żeby tak dzielić się z nami swoimi zyskami? Dzięki temu przyciąga do swojego portalu społecznościowego FutureNet nowych użytkowników a tym samym zarabia coraz więcej na reklamie. Do tego buduje coraz większą społeczność do produktów cyfrowych jakie sprzedają, swojego sklepu internetowego, produktów takich jak leasing samochodów czy gości FutureNet Cafe.

Jednak największe zyski firma czerpie z wprowadzenia na rynek swojej kryptowaluty czyli Futuro Coin. Futuro zaraz po starcie osiągało bardzo wysokie ceny a obecnie cena pojedynczego coina to aż 15$. Nie byłoby to możliwe gdyby nie ponad 3 milionowa społeczność którą udało się zbudować m.in. dzięki FAP.

Tyle tytułem wstępu a ile można tak realnie zarobić w FutureAdPro? Zyski z paczek możemy policzyć na kalkulatorze FutureAdPro ale generalnie w ciągu nieco ponad roku możemy tutaj podwoić wkład. Przy prawie 900 AdPackach jakie mam dzienne naliczenia to prawie 430$. Oznacza to że codziennie mogę dokupować 8 kolejnych paczek dzięki czemu każdego dnia zarabiam coraz więcej. Procent składany działa tu znacznie lepiej niż na lokacie bankowej 🙂

W FAPie możemy zarabiać nie tylko na paczkach reklamowych ale także na polecaniu. Ile zatem można zarobić na polecaniu FutureAdPro? Nie ma tu górnej granicy. Im więcej będziesz miał osób w zespole które będą kupować reklamę, tym więcej będziesz zarabiał. Jak zaczynałem polecać FAPa to zarabiałem miesięcznie po kilkaset złotych. Jednak z czasem zrobiło się z tego kilka a następnie kilkanaście tysięcy złotych. W maju 2018 prowizje z polecania przekroczyły 22 tysiące złotych.

Najlepsze w tym jest to że prowizje dostajemy nie tylko za pierwszy zakup danej osoby ale także za reinwestycję. Czyli jeśli ktoś z naliczeń kupi sobie kolejną paczkę to również dostajemy prowizję. Dzięki temu możemy wygenerować sobie niesamowity dochód pasywny bo raz pozyskana osoba będzie nam zapewniała zyski tak długo jak będzie klikała reklamy i kupowała kolejne AdPacki czyli często przez kilka czy kilkanaście miesięcy a może nawet lat bo FutureAdPro działa już ponad 2 lata!

Żeby jeszcze lepiej zobrazować Ci ile można zarobić w FAP, zobacz proszę na poniższe video. Prawie 4.500 zł dniówki! Tak, ponad cztery tysiące złotych zarobione w jeden dzień z prowizji Wiele osób dzięki firmie FutureNet i programowi FutureAdPro mogło zwolnić się z pracy i zacząć zarabiać przez internet. Jeśli myślisz że te zdjęcia przerobione są w photoshopie i to oszustwo bo nie da się tyle zarabiać przez internet, zobacz sobie poniższe video w którym pokazuję te wszystkie dane na swoim koncie. A jeśli już zdecydujesz się dołączyć to zarejestruj się z tego linku a następnie skontaktuj się ze mną. Wszystko Ci wytłumaczę a dodatkowo dostaniesz bonus na start.