Dlaczego Warto Jak Najszybciej Zająć Pozycję w Lucrias?

Po statystykach widzę, że większość ludzi rejestrujących się na platformie Lucrias nie opłaca abonamentu. Trzeba jednak pamiętać, że sama rejestracja nic nie daje. Jeśli chcesz zająć pozycję to trzeba opłacić przynajmniej podstawowy membership bronze o wartości 100$.

Dlaczego moim zdaniem warto zrobić to jak najszybciej? Pierwszą z korzyści jest możliwość skorzystania na mojej aktywności. Będąc u mnie wyżej, masz szansę na spady czy to w matrycach czy w drzewku binarnym. W Lucriasie jest też tzw. Galaxy Bonus, w którym im więcej osób dołączy po Tobie do firmy, tym więcej dostaniesz bonusu. A przy tym nie ma znaczenia czy są to osoby w Twoim zespole – liczą się wszystkie rejestracje w całej firmie.

Jednak najważniejsze dla mnie jest zbudowanie zespołu jak najszybciej bo Lucrias to nie jest tylko firma do sprzedaży tokenów AssetsPro. Wielu osobom się wydaje, że gdy wszystkie tokeny zostaną sprzedane to biznes się kończy. Lucrias jest platformą tokenizacyjną i tu tych tokenów do zakupu będzie przybywało.

Oznacza to że raz zbudowana struktura pozwoli Ci zarabiać także na kolejnej sprzedaży tokenów bez konieczności budowania zespołu na nowo. A sprzedaż tokenów przez platformę to dopiero początek – już za kilka miesięcy będzie można kupić tam znacznie więcej produktów a tym samym zarabiać kolejne prowizje.