Lut 27

Czy Warto Kupić Licencję DasCoin

Osoby które kupowały licencje na wydobycie kryptowaluty DasCoin w 2016 roku mogły mieć coiny nawet w cenie 0,03 EUR za sztukę. Na tamtym etapie projektu trzeba było zaufać właścicielom bo poza wizją nie było niczego. Ci który wtedy zdecydowali się na zakup licencji od NetLeaders obecnie mogli już zrealizować zyski gdyż cena na giełdzie wewnętrznej wynosi obecnie 0,5 EUR.  Cena nadal jest śmiesznie niska patrząc na skalę projektu więc sprzedaż w tej cenie raczej nie będzie dobrym posunięciem.

Teraz gdy mamy już White Paper, Blockchain, portfele oraz giełdę wewnętrzną, cena za którą możemy kupić jest też już wyższa. Dokładną cenę coinów przy konkretnej licencji można sprawdzić na kalkulatorze DasCoin. Wiele osób zastanawia się czy nadal warto kupować licencję czy nie lepiej poczekać na start giełdy zewnętrznej na evencie w Londynie 28 kwietnia 2018.

Moim zdaniem nadal jest dobry czas na zakup licencji gdyż cena po jakiej kupujemy w ramach licencji powinna być niższa niż ta dostępna na giełdzie. Z pewnością też osoby posiadające licencje będą miały więcej profitów. Warto też zwrócić uwagę na to że same cykle które dostajemy w ramach licencji też będą miały wartość i będziemy mogli je wykorzystywać więc warto ich sobie trochę zostawić a nie wymieniać wszystkich na DasCoiny.

Żeby pokazać jak mocno wierzę w projekt i że to nadal jest dobry moment na zakup, sam kupiłem licencję za 12.500 EUR w lutym 2018. Zapraszam do zapoznania się z poniższym video.

Dodaj komentarz