Sie 17

Czy Warto Inwestować w Kryptowaluty

Cały czas rośnie w społeczeństwie świadomość czym są kryptowaluty. Coraz więcej osób chce w nie inwestować widząc jak ogromne dają możliwości zarobku. Ci którzy nie są przekonani zastanawiają się czy warto ciągle zainteresować się bitcoinem czy innymi kryptowalutami i jeśli tak to jak je kupić. W mojej ocenie wzrosty jakie widzieliśmy kilka miesięcy temu to dopiero przedsmak tego co może się wydarzyć i ciągle warto zainteresować się tym tematem. A jak kupić kryptowaluty? Najprościej zrobisz to np. na giełdzie BitBay.

Ja chciałbym Ci jednak przedstawić inny pomysł na zarabianie na kryptowalutach a konkretniej w kryptowalutach. Ja od dłuższego czasu wynagrodzenie za swoją pracę czyli marketing internetowy dostaję właśnie w kryptowalutach. Działam w biznesie reklamowym FutureNet oraz kopalni kryptowalut Mining Express. Nie tylko zainwestowałem tam swoje pieniądze ale także robię marketing czyli piszę posty na bloga taki jak ten, którego właśnie czytasz, nagrywam video na YouTube oraz wrzucam posty na Facebooka.

Za każdym razem gdy ktoś kupi coś z mojego polecenia otrzymuję prowizję którą wypłacam właśnie w kryptowalutach, głównie bitcoinie. Dzięki temu udało mi się zgromadzić znacznie więcej kryptowalut niż gdybym tylko je kupił i trzymał. To oczywiście rozwiązanie dla osób które chcą zarabiać w sposób aktywny. Jeśli chcesz tylko kupić bitcoina, poczekać na wzrost kursu i sprzedać to możesz to zrobić na giełdzie bez potrzeby robienia marketingu. Wybór należy do Ciebie.