Cze 01

Czy Marketing Na Pieniądze Działa?

Z pewnością spotkałeś się u wielu osób ze zdjęciami czy wpisami na Facebooku w których pokazują zarobione w internecie pieniądze i to co sobie za nie kupują – ciuchy, okulary, telefony czy wycieczki. Uważasz że to chwalenie się i nie wypada tak pokazywać swoich zarobków? Gdyby ludzie wierzyli w zarabianie przez internet to nikt nie musiałby tak się chwalić 🙂

To właśnie po to ja i wiele innych osób pokazujemy swoje zarobki w internecie i to jaki styl życia nam to daje. Wrzucając tylko screen z FutureAdPro wiele osób nie uwierzy że jest to możliwe. Popatrz na poniższy screen. Jest tam jednorazowa prowizja 120$. Ludziom się w głowach nie mieści że czytając książkę na balkonie i pijąc piwko może im wpaść ponad 400 zł za pracę którą wykonali kiedyś.

Dlatego właśnie często pokazuję gotówkę i zakupy czyli co sobie kupuję za te pieniądze zarobione przez internet. To działa na ludzi znacznie lepiej niż samo pokazanie screenów które łatwo można w Photoshopie przerobić. Natomiast z zakupami czy wycieczkami ciężko byłoby udawać.

Więcej o tym czy marketing na pieniądze działa mówię w poniższym video: