Cze 02

Co Reklamować w FutureAdPro

Wiele osób zapomina że kupując AdPacki w FutureAdPro (FAP) kupujemy wyświetlenia swojej strony a zarobki z podziału zysku firmy FutureNet są dodatkiem. Wiem, że FAP daje ogromne możliwości zarabiania pieniędzy ale skoro kupiłeś już paczki reklamowe i masz wyświetlenia to warto byłoby je wykorzystać. Dużo osób popełnia błąd reklamując cokolwiek byle tylko wykorzystać wyświetlenia – np. reklamują FutureAdPro w FutureAdPro lub wklejają sam reflink bez informacji co to w ogóle jest za strona czy biznes.

Jeśli chcesz coś zareklamować to niech to będzie Twój sklep internetowy, strona czy blog a jeśli nie masz własnej strony to warto stworzyć chociażby ministronę na której opisz najważniejsze korzyści tego czego chcesz reklamować bo promowanie samego reflinka nie ma szans się udać. Jeśli działasz ze mną w DasCoin lub BitClub Network to możesz dostać gratis gotową stronę z Twoimi linkami którą będziesz mógł reklamować w FAP.

Jeśli nie masz pomysłu co reklamować to polecam reklamowanie giełdy CoinDeal.info.pl która cieszy się ogromną popularnością wśród użytowników FutureAdPro dzięki temu że możemy tam wypłacać zarobione pieniądze w kryptowalutach znacznie taniej niż korzystając z innych form płatności. Szczegóły w poniższym video: