Cloud Token – Zarabiaj Na Arbitrażu Kryptowalut

Na rynku możemy spotkać wiele portfeli kryptowalutowych, jednak większość z nich nie da nam możliwości zarobkowych. Zupełnie inaczej jest w przypadku Cloud Token Wallet, który poza przechowywaniem naszych krypto daje także możliwość zarabiania na arbitrażu.

Arbitraż to jeden z najbezpieczniejszych sposobów zarabiania ponieważ kupujemy kryptowaluty na giełdzie gdzie cena coina jest niższa a sprzedajemy na giełdzie gdzie cena jest wyższa. Inną formą arbitrażu jest arbitraż w ramach jednej giełdy na różnych parach. W takiej formie inwestowania ryzyko straty jest praktycznie minimalne, w odróżnieniu od tradingu.

Oczywiście zawsze trzeba brać pod uwagę, że tutaj nasze środki powierzamy firmie która nimi obraca, więc jak zawsze trzeba brać pod uwagę ryzyko. Jednak moim zdaniem warto popatrzeć na to jak na skalkulowane ryzyko, ponieważ możemy tutaj zarobić ok 10% miesięcznie a przy tym w każdej chwili możemy wycofać swoje środki.

Wycofując się przed upływem miesiąca płacimy opłatę nieco ponad 8% kwoty, którą wycofujemy ale już po miesiącu od wpłaty takiej opłaty nie ma.

Najważniejszą informacją jest fakt, że zysków nie dostajemy w bitcoinie czy ethereum ale w tokenie CTO czyli cloud tokenie. Naliczenia dostajesz codziennie a swoje tokeny możesz zamienić na ETH i wypłacić. Jednak moim zdaniem nie warto się z tym spieszyć.

W innym projekcie (Plus Token), który oferuje podobny portfel z możliwością zarabiania, cena tokena skoczyła z początkowych 40 centów na ponad 80 dolarów! Co oznacza że zwiększyły swoją wartość aż 200 razy!

Wyobraź sobie że wpłacasz dzisiaj na arbitraż JARVIS AI w Cloud Tokenie 1.000$ i po miesiącu wycofujesz swoje środki i zostaje Ci ok 100$ w CTO. A po roku tokeny które wcześniej były warte 100$ są teraz warte 20.000$. Oczywiście nie mamy gwarancji że tak się wydarzy ale nawet jeśli cena wzrośnie chociaż 10x to już będzie z tego całkiem przyzwoity zysk.

Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o Cloud Tokenie.

Do rejestracji będziesz potrzebował tzw. Referral Code który musisz wpisać po zainstalowaniu portfela. Wpisując mój (1105903943) możesz liczyć na moje wsparcie zarówno z obsługi portfela jak i pomoc przy promowaniu projektu.