BONUS

Zarabiam w biznesach które widzisz na tym blogu już ponad 2 lata. To dzięki nim wyszedłem z długów, zacząłem podróżować i stałem się wolny finansowo. Teraz chciałbym dać coś od siebie osobom które tak jak ja chcą zmienić swoje życie i zacząć zarabiać przez internet. To właśnie dlatego część swojej prowizji z polecania chcę przeznaczyć na wycieczki dla mojego zespołu.

Wycieczki będą GWARANTOWANE za spełnienie poniższych warunków dla wszystkich osób które zarejestrowały się lub zarejestrują się z mojego polecenia do FutureAdPro. Za spełnienie każdego z warunków otrzymasz 1 punkt. 1 punkt to jedna wycieczka dla jednej osoby. Jeśli zdobędziesz więcej punktów możesz je wykorzystać żeby zabrać osoby towarzyszące na wycieczkę lub polecieć sam na kilka wycieczek.

Punkty otrzymasz za:
– Dojście do 500 paczek (za 50$) – 1 punkt
– Dojście do 1.000 paczek (za 50$) – 1 punkt (plus 1 punkt za 500 paczek)
– Za każde 1.000 paczek w pierwszej linii poleconych – 1 punkt

Czym jest pierwsza linia poleconych? To liczba paczek jaką mają Twoi bezpośredni poleceni. Znajdziesz ją w zakładce „mój profil” po zalogowaniu się do FutureAdPro:

AdPacki Bezpośrednich Poleconych FAP

Czyli przykładowo:

  1. Masz 510 paczek a Twoi bezpośredni poleceni 750 – masz 1 punkt
  2. Masz 510 paczek a Twoi bezpośredni poleceni 1.500 – masz 2 punkty
  3. Masz 1.000 paczek a Twoi bezpośredni poleceni 1.500 – masz 3 punkty
  4. Masz 1.000 paczek a Twoi bezpośredni poleceni 4.001 – masz 6 punktów

Czyli zakładając że masz tak zbudowane konto jak ja to lecisz ze mną na 6 wycieczek lub na 3 wycieczki z osobą towarzyszącą. Wycieczki połączone będą ze szkoleniem z marketingu internetowego prowadzonym m.in. przeze mnie czyli osobę która zarobiła w internecie już prawie 2 MILIONY PLN. Takich wycieczek wstępnie planuję 2-4 rocznie w zależności od ilości osób które się zakwalifikują. Pierwsza wycieczka planowana jest na 4 kwartał 2018 roku.