Lut 07

Biznes = Ryzyko

Po wczorajszym poście dostałem kilka wiadomości jak uważam ile jeszcze podziała FutureAdPro ?‍♂️Czy to pewny biznes? Czy jest jakieś ryzyko? A co jeśli DasCoin nie wejdzie na giełdę zewnętrzną? A co jeśli wartość bitcoina i innych krypto poleci w dół i już się nie odbije? ?

Gdziekolwiek wkładasz swoje pieniądze to NIKT nie jest w stanie Ci zagwarantować że zarobisz ? Alenie dotyczy to tylko biznesów internetowych. Czy otwierając punkt ksero masz gwarancję że zarobisz tyle żeby opłacić wszystkie koszty i jeszcze zostało coś dla Ciebie? NIE ❗️ Czy inwestując w mieszkanie na wynajem masz pewność że zarobisz i nie będziesz miał problemów z lokatorami? NIE ❗️Czy masz pewność że nie zmienią się przepisy i że nie zniszczy Cię urząd skarbowy? NIE ❗️

Ale czy to znaczy że nie warto otwierać firm czy inwestować w cokolwiek? Oczywiście że nie ✌️Pytanie jest proste – czego chcesz od życia? ?Jeśli ciężka praca do niepewnej emerytury Ci odpowiada to OK ? Nie krytykuję osób które mają odmienne zdanie ? Ja nigdy nie godziłem się na przeciętność i zawsze szukałem innej drogi niż etat. Raz przypłaciłem to sporymi długami ale było warto! ? Gdyby nie popełnione błędy nigdy nie byłbym w tym miejscu w którym jestem teraz ❤️

Każdy okres w historii ma coś na czym da się zarabiać duże pieniądze. Inwestowałem już w nieruchomości, monety kolekcjonerskie, fundusze inwestycyjne czy na giełdzie ? Teraz skupiam się na kryptowalutach bo w nich widzę największe pieniądze ?

Nie jestem wróżką i nie wiem jaka będzie cena bitcoina za 5 lat, które krypto osiągną sukces a które pójdą w zapomnienie a może ludzie w ogóle zapomną o kryptowalutach bo będzie coś innego ? Nie wiem tego ale wiem jedno – mamy obecnie szansę na wykreowanie wielu milionerów dzięki internetowi i kryptowalutom ? I wiem że ja tą szansę wykorzystam ?

Dodaj komentarz