BitClub Network

Zobacz czym jest BitCoin i jak możesz na nim zarobić

Po rejestracji w naszym zespole BitClub Network, oglądnij każdy z poniższych filmów.

Najszybciej poznasz back office oraz plan marketingowy firmy BitClub Network jeśli po oglądnięciu materiałów dokonasz samodzielnie kilku podstawowych czynności.

Pamiętaj też, że zostaniesz umieszczony w drzewie binarnym naszego zespołu, dopiero po tym jak dokonasz opłaty rejestracyjnej $99. Opłaty dokonasz wyłącznie w BitCoinach.

Im szybciej zajmiesz pozycję tym bardziej korzystasz na sile zespołu BitClub.

Po przejściu na stronę rejestracji możesz wybrać język polski

Po rejestracji musisz kliknąć zielony przycisk „ulepsz swoje konto” i opłacić opłatę członkowską w kwocie 99$. Dzięki temu otrzymasz swoje miejsce w drzewie binarnym naszego zespołu i skorzystasz na pracy całego naszego zespołu.

Uwaga! Jedyną formą płatności są BitCoiny więc jeśli jeszcze nie masz swojego portfela bitcoin to polecam BlockChain. Gdy już będziesz miał portfel możesz kupić BitCoiny na giełdzie, np. BitBay.info. Na poniższej prezentacji zobaczysz jak możesz to zrobić.

Zobacz omówienie planu marketingowego BitClub Network

Ile zarabia się na samym wydobyciu BitCoin bez polecania (100% pasywna inwestycja)

Kto zarabia na przesyłaniu BitCoinów

Jak kupić pule w kopalni BitClub Network

Teraz rejestrując się do BitClub Network możesz otrzymać ode mnie i od mojego sponsora Damiana Żukiewicza BONUS $50. Wystarczy, że zarejestrujesz się z mojego polecenia i wykupisz min. 1 pulę a otrzymasz bitcoiny o wartości $50. Zostaną one przelane na Twoje konto w BitBay.info (jeśli nie masz tam konta to załóż je zanim zgłosisz się po bonus)

Bonusy cieszą się takim zainteresowaniem, że postanowiłem dać jeszcze jeden :) Jeśli nie działasz jeszcze w FutureNet / FutureAdPro to zakładając teraz konto z tego linku otrzymasz poza $50 w bitcoinach także dodatkowo $10 na pierwszą matrycę w FutureNet. Bonus przeznaczony jest tylko dla osób które dołączą do mojego zespołu w FutureNet / FutureAdPro!