Mar 05

Arbitraż Na Giełdach Kryptowalut

Jedną z ciekawych możliwości zarabiania na kryptowalutach jest arbitraż. Jest to nic innego jak zakup kryptowaluty na giełdzie gdzie jej cena jest niższa oraz sprzedaż tej kryptowaluty na giełdzie gdzie jej cena jest w danej chwili wyższa. Nie ma takiej możliwości żeby ceny coinów na każdej z giełd były takie same i zawsze będą mniejsze lub większe różnice kursowe.

Na takich właśnie różnicach możesz zarobić całkiem fajne pieniądze. Możesz ręcznie wyszukiwać te różnice lub skorzystać z oprogramowania, które nie tylko samo znajdzie dla Ciebie okazje ale także automatycznie wykona transakcje. Jest to rozwiązanie bezpieczne, bowiem nie przekazujemy aplikacji danych do naszego konta giełdowego a jedynie udostępniamy tzw. api pozwalające aplikacji łączyć się z giełdą i wykonywać za nas transakcje (bez możliwości wypłaty środków z giełdy).

Od kilku dni testuję to rozwiązanie i przy małym kapitale rzędu kilkuset dolarów i jeszcze nie do końca umiejętnym rozłożeniem kryptowalut na giełdzie udało się zarobić już ponad 16$. Nie jest to może jakiś ogromny wynik ale myślę że jak już ogarnę do końca aplikację i wrzucę większe pieniądze na giełdy to te wyniki będą lepsze.

Więcej informacji o aplikacji znajdziesz na podstronie STC / STS. Zapraszam do zapoznania się z prezentacjami i przetestowania aplikacji.