Cze 13

1000 Paczek w FutureAdPro w 2,5 Miesiąca

28 marca wróciłem do FutureAdPro. Miałem wtedy 1 AdPacka i stwierdziłem że chcę osiągnąć to o czym marzyłem od kiedy dołączyłem do FutureAdPro. 1000 paczek reklamowych! Jest to maksymalna liczba AdPacków jaką można mieć w FAPie. Nie wiedziałem ile potrwa moja droga ale wiedziałem że nie będę nic wypłacał póki nie osiągnę swojego celu.

Zaczynałem z jedną paczką i systematycznie dokupowałem nowe dzięki prowizjom z poleconych oraz naliczeniom z pierwszych AdPacków. Co jakiś czas dokupowałem kolejne paczki płacąc przelewem bankowym czy bitcoinem. Łącznie kupiłem ok 350 AdPacków za bitcoiny czy przelew a cała reszta pochodzi z naliczeń i prowizji.

Co dalej? Jaki jest mój kolejny cel? Chcę jeszcze uzupełnić na MAX paczki za 10$ (ich można mieć maksymalnie 100 więc szybko pójdzie) oraz kupić pulę wydobywczą Futuro za min. 5.000$ (obecnie mam za 1.000$). Jednak w pierwszej kolejności z powodu spadków na rynku kryptowalut chcę jak najwięcej wypłacić z FutureAdPro w FuturoCoinach. To też najtańsza opcja wypłat z FAP bo wypłacając je na giełdę CoinDeal.info.pl zapłacimy tylko 1$ prowizji.

Teraz moim głównym celem związanym z FutureNet jest zgromadzenie 1000 FuturoCoinów. Na tą chwilę mam ich nieco ponad 200. Brakuje mi więc niecałe 800. Przy obecnej cenie będę potrzebował na to jakieś 10.000$. Sporo? Biorąc pod uwagę że teraz z naliczeń za paczki mam ok 475$ dziennie to ten cel też szybko powinienem osiągnąć .